KONST / Litografier / Färgoffset 12994406
nr 1299 4406
John Clem Clarke
(f. 1937), USA
Färgoffset, 1968. Signerad a tergo 118/125, oramat löst blad. Bladets mått: 76x55 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 6 januari 2020
kl 19:26:46
350 kr
400 kr